Автор: Alex S, 22.05.2010 21:07:47

Туристична Черкащина

Rest4U Публикации Украина Черкасская обл. Черкасский район ЧЕРКАССЫ Туристична Черкащина
Місто срібних хвиль славетного Дніпра. Прохолодного каштанового затінку і розкішного панно соснового лісу, помножене на прадавню історію, оповиту таємничістю легенд, які зберігають старовинні пам’ятки архітектури і культури. Такими є Черкаси – Борисфенова столиця, де живуть привітні і гостинні люди. 
Цікаво і приємно відпочити відвідувачі міста можуть в оновлених парках Черкас. В Ювілейному парку, починаючи з травня, у вихідні проходить молодіжний фестиваль альтернативної музики.
У Долині Троянд можна милуватися красою акваторії Дніпра й ошатними краєвидами. У міських скверах діють нові фонтани, оснащені яскравою під світкою і мелодійним супроводом. 
Біля фонтану у сквері за облдержадміністрацією в святкові і вихідні дні відбуваються музичні вечори, створюючи атмосферу натхнення і романтичного піднесення. 
Також у Черкасах започатковані пішохідні екскурсії історичними місцями. Маршрут охоплює близько 20 найвідоміших пам’яток історії і культури Черкас.
Можна помандрувати старим Хрещатиком, побачити свідків його розквіту: пам’ятки архітектури, парки, сквери і майдани, які, неначе застиглі відгуки минулих подій, ваблять у слід за собою гостей і мешканців міста.
Свідками та відголосками історичних подій, що відбувались у Черкасах є жіноча і чоловіча гімназії, будинки черкаських грабарів-поміщиків, пам’ятники Тарасу Шевченку, Богдану Хмельницькому, Івану Підкові, воїнам інтернаціоналістам та Меморіальний комплекс “Пагорб Слави”. 
Милує око стародавній Славутич, краса якого дивовижно відкривається з черкаських круч. Тому кожного туриста неодмінно вабить своєю красою один із наймальовничіших парків над Дніпром – Жовтневий. Також є рекомендованим відвідати краєзнавчі та художні музеї Черкас, а також унікальний заклад – музей Кобзаря   Т.Г. Шевченка.
Для любителів екологічного туризму є пропонованим відвідати неповторні витвори природи – каньйони.    Осіяний легендами древній Корсунь манить до себе не лише славною минувшиною, а й нинішньою красою неповторних пейзажів. Місто розкинулось на березі красуні – Росі на невеличких пагорбах. Особливий ландшафт цього краю знайшов найбільш яскраве відображення у парку, розташованому на території Корсунь – Шевченківського державного історико – культурного  заповідника. Серед його найвідоміших пам’яток гора Янталка, Шевченківський каньйон, водоспад і так званий чортів місток.
На скелястих берегах річки Гірський Тікич розкинулось селище Буки. Саме тут було збудовано першу в Україні гідроелектростанцію.
Відомо, що місцеві скелі існували більш, ніж мільйон років тому. Утворивши композиції із величезного каміння незвичних форм, вони нагадують застиглих легендарних велетнів. Увагу привертають споруди колишніх млина та ГЕС, які органічно вплітаються у мереживо місцевого пейзажу. У самих нетрях каньйонів – джерело чистої води. Ця місцина зберегла первозданну природу.       Жофчак Катерина

Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Туристическая Черкащина

Опубликовано: 22.08.2011 15:45:45
Черкасская обл.Черкасский районЧЕРКАССЫ

Богатые природные ресурсы, значительный историко-культурный потенциал, высокий уровень развития инфраструктуры туризма в Черкасской области создают возможности для всестороннего уд

ВСЕ КОНТИНЕНТЫ, туристическая фирма

Опубликовано: 11.07.2013 18:11:02
Черкасская обл.Черкасский районЧЕРКАССЫ

Организация туров в Египет, Тунис, Марокко, Турцию, Кипр, Болгарию, Черногорию, Хорватию,Таиланд, Шри-Ланку, Мальдивы, Кубу, Доминикану, Ямайку.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи