Автор: Ivanna, 16.04.2013 16:08:10

м. Кам’янець-Подільський

 Кам’янець-Подільський – стародавнє місто, яке по праву вважається одним з найбільш мальовничих у Східній Європі. Дуже часто Кам'янець-Подільський називають "квіткою на камені", або "перлиною Поділля". Унікальне місто в кожному його прояві. Саме розташування Кам’янець-Подыльського є неймовірним. Стара частина міста знаходиться на півострові, який є природним утворенням. Річка Смотрич, прокладаючи собі шлях у скелястому каньйоні утворила цей чудовий природний комплекс. У сучасних межах міста річка утворює три півострови, на яких розташовані історичні райони Кам’янця: Старе місто, Руські та Польські фільварки.

Старе місто - найбільш цікава для туристів частина міста. Саме до нього йдуть за можливістю поринути у історичне минуле. Тут знаходиться близько 200 історико-архітектурних пам’яток. Старе місто побудовано на скелястому півострові площею близько 120 га. Його називали "містом трьох націй", оскільки тут мешкали українці, поляки і вірмени. Кожен з цих етносів мав власне самоврядування та свій суд: польська громада - згідно з магдебурзьким правом, а українці й вірмени - "згідно своїх старих звичаїв".

Тому Старе місто поділене на райони де проживав певний народ. В кожного була своя площа, ринок, магістрат, а також свої культові споруди. З'єднувалось Старе місто з навколишньою територією лише вузьким перешийком, на якому ще в давнину споруджено міст (Замковий або Турецький). Найпопулярнішими об’єктами є Ратуша, костьол св. Петра і Павла, Кушнірська вежа, Польська брама, Домініканський монастир. Доречі вежі, яких до нашого часу дійшло 5, та залишки оборонних стін з бійницями і бастіони нагадують нам про ті часи, коли Кам'янець був неприступною фортецею.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Кам"янець-Подільський замок

Опубликовано: 18.06.2010 16:46:26
Хмельницкая обл.Камянец-Подольский районКаменец-Подольский

Старий замок Кам"янець-Подільський замок належить до визначних історичних об"єктів України і визначних прикладів української реставрації часів її розквіДобавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи