Автор: Alex S, 23.09.2010 22:40:13

Ізки – чудовий еко-курорт. Відпочинок в Карпатах

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Межгорский район Изки Ізки – чудовий еко-курорт. Відпочинок в Карпатах

Закарпаття – єдина в Україні область, яка визнана найкращою для розвитку туризму. Закарпаття - перлина туристичної України. Її гостям просто нема часу сумувати, адже стільки цікавого можна побачити. Закарпаття – це куточок чудесної природи з таємничими карпатськими лісами, просторими полонинами, стрімкоплинними ріками,  дзюркотливими струмочками, шумними водоспадами, високогірними озерами, цілющими мінеральними джерелами, а також чистим свіжим повітрям. Все це природне багатство дарує незвичайні можливості для прекрасного відпочинку та оздоровлення.
В нашій області розвивається сільський туризм. Відпочинок у селі стає дедалі популярнішим, особливо серед міського населення в усьому світі. Потенційного споживача приваблює близькість до природи, мальовничі краєвиди, чисте повітря, доповнені гостинністю господарів і традиційним сільським побутом. Виїжджаючи на відпочинок у село, люди прагнуть відірватися від сучасної індустріальної цивілізації, доторкнутися до природи та її цінностей.
Одне з таких місць, де можна відпочити, оздоровитися та розважитися, знаходиться в селі Ізки (Изки) - в екологічному районі Міжгір’я Закарпатської області. Село Ізки розташоване в долині річки Репинки, між горами Руський Вирьх, Боржавською полониною та полонинними верхами Мідяницькою та Жидом.
Природа зцілює сама. База розкинулась на висоті 800 метрів над рівнем моря. Перевага надається тут натуральному здоровому харчуванню, мінеральна вода тече, навіть, з кранів, а гірський ландшафт милує око та заспокоює душу. Усе це лікує безпечно, ефективно, швидко і приносить велике задоволення.
На курорті “Ізки” з лікувальною метою використовуються мед та інші продукти бджільництва ( бджолиний яд, прополіс, медовина – медовий настій на бджолиному молоці і т. д. ).
Також чудеса здатна творити унікальна програма оздоровлення карпатськими травами. Особлива насолода – духмяна купіль у справжній руській бані, фундамент якої висотою 6 метрів із стовбурів дерев. Оздоровчий, релаксаційний, класичний, рефлексотерапія стіп та багато інших видів масажів пропонують справжні фахівці. А після баньки з вінчиком та прохолоди карпатської річки можна випити чаю з цілющих трав із солодким медом.
Ізки здавна відоме своїми мінеральними джерелами, які мають цілющі властивості. Це чудова база для організації курортного лікування. Тут можна відчути повноту активного відпочинку.
А ще в селі Ізки працює гірськолижна база з такою ж назвою – IZKI. Гірськолижні траси тут кваліфікують за ступенем складності ( легкий і середньої складності ) і за протяжністю: їх довжина складає 1800, 1500 і 1000 метрів. Тут є два підйомники: крісельний на 980 метрів і бугельний на 950 метрів. Можна покататися на снігоходах.
Влітку є можливість пройтися сільськими, зеленими стежками ( за бажанням в супроводі провідника ), прогулятися на конях ; у лісі спостерігати за дикими тваринами у їх природному середовищі ; порибалити, дихаючи чистим повітрям ; заготувати екологічно  чисті ягоди і гриби для себе і родини, коротше кажучи, очистити душу і оздоровити тіло.
Дозу драйву для молоді додасть молодий вид спорту – велотріал – подолання перешкод на велосипеді. Особливо популярний down hill – швидкий спуск з гори. На курорті діє прокат спорядження для велотріалу. А ще можна покататися на квадроциклах, політати на параплані. Польоти проводяться на схилах Боржавського гірського хребта ( г. Жид Магура 1517 м.). На курорті  Ізки постійно працюють інструктори як для польотів, так і для гірськолижних спусків.
Після прогулянки, можна відпочити в котеджах з європейським рівнем комфорту, які збудовано з дерев’яних зрубів. Кожен номер обладнано супутниковим телебаченням і  бездротовим інтернетом. Теплий сонячний колір житлових приміщень і неповторний аромат створюють у дерев’яній оселі унікальний психологічний клімат, що якнайкраще впливає на самопочуття людини. Еко-курорт Ізки (Изки) тримає курс на здорове харчування. Тут утримують отару молодих баранчиків. Хоч ця справа пов’язана з додатковими клопотами, але це того варте. Адже на стіл до гостей потрапляють екологічно чисті продукти вівчарства ( баранина, бринза ). Скуштувати страви національної та європейської кухні можна у затишних залах ресторанів “Колиба” та “Магур”.

Так що ласкаво просимо в мальовничі прекрасні Ізки !     


Алина Попович


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


озеро Синевир

Опубликовано: 18.11.2011 0:45:41
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

        Озеро Синевір розташоване у північно східній частині Міжгірського району, біля підніжжя гори Озірної на висоті 989 м. над рівнем моря.

Відпочинок в Закарпатті. Вас запрошує Міжгір"я

Опубликовано: 29.10.2009 19:39:27
Закарпатская обл.Межгорский районМежгорье

      Найціннішим туристичним ресурсом району є прекрасна природа, дефіцит спілкування з якою відчуває більшість мешканців міст.

Что надо взять с собой путешествуя в горы?

Опубликовано: 28.09.2014 19:13:09
Закарпатская обл.Межгорский районПилипец

Альпы, Кордильеры, Анды, Карпаты, Аппалачи… Это далеко не полный список гор, в которых вам хотелось бы побывать? Тогда скорее собирайте походный рюкзак, а мы в качестве напуДобавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи