Автор: Ivanna, 03.04.2013 18:13:42

Феодосія - популярний курорт Криму

Rest4U Публикации Украина АР Крым Феодосия Феодосия Феодосія - популярний курорт Криму

 Феодосія - популярний курорт Криму. Це воістину дивовижний куточок, це і курорт, і унікальна природа, і багатюща історія. Завдяки неповторності кримської землі, його унікального ландшафту, свіжого морського повітря і теплого Чорного моря - цей райський куточок здавна вважається всесвітньої здравницею.

Популярний курорт Криму - це Феодосія. Місто, з природними лікувальними засобами, сприятливим кліматом, цілющими грязями, де розташовані всілякі установи для лікування і відпочинку.Одним з найпопулярніших лікувальних санаторіїв є Феодосійський центральний військовий клінічний санаторій. Заснований в першій половині XX століття і розташований в парковій зоні, на березі Феодосійської затоки Чорного моря. На території санаторію ростуть блакитні ялини, які були завезені з Північної Америки і дуже добре прижилися на кримській родючій землі і безліч інших екзотичних рослин.

Феодосійський центральний клінічний військовий санаторій приймає своїх відвідувачів цілий рік і спеціалізується на лікуванні органів травлення і обмінних процесів. У кожному лікувальному корпусі є лікар, який відразу ж після вашого приїзду закордонний паспорт в харкові, огляне вас і призначить необхідне лікування і процедури.Санаторій має лікувальний корпус, який оснащений новітнім медичним обладнанням.

Саме тут ви зможете насолодитися грязьовими ваннами, поправити своє здоров'я електросном, СМТ-терапією, лікарським електрофорезом, магнитотерапией і багато ін На території санаторію розташоване стоматологічне, гінекологічне і гастроентерологічне відділення. Санаторій має два особистих пляжу, де є туалети, сауна, шезлонги, навіси і душ. На пляжі, чергує досвідчена медсестра, яка надасть медичну допомогу в будь екстреної ситуації.

Відпочинок на морі - це не тільки позитивні емоції, але й гарт всього організму. Люди, які хоча б раз на рік відпочивають на морському узбережжі, значно менше схильні до вірусних інфекцій.Але крім лікування в Феодосії є безліч місць, де можна чудово провести час.Найбільш популярне місце всіх туристів - це нічний клуб «Африка», який розташований на березі моря.

Обслуговування на вищому рівні, жива музика і відмінна кухня. Для тих, хто любить музику спокійніше, то на початку набережної є затишне кафе «Морячка». Взагалі, феодосійська набережна - це саме жваве місце в літній період. Тут безліч кафе і ресторанів, де можна покуштувати різноманітні страви різних країн. Але, в першу чергу спробуйте салат з мідій, скрізь він називається по-різному, але від цього корисність і смакові якості не змінюються.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Фестиваль "Джаз Коктебель"

Опубликовано: 25.11.2010 21:27:39
АР КрымФеодосия Коктебель

«Джаз Коктебель» (Koktebel Jazz Festival) - щорічний фестиваль сучасної етнічної та джазової музики, який проводиться в (, Україна).Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи