Автор: Alex S, 21.07.2012 12:16:30

Чим цікава туристична Луганщина?

Rest4U Публикации Украина Луганская обл. Луганск ЛУГАНСК Чим цікава туристична Луганщина?

Луганськ – На Луганщині люблять відпочивати на вихідні десь за містом.
Шанувальники такого уїк-енду доводять: край на сході України багатий не лише вугіллям. За бажанням можна організувати цікавий маршрут із чудовими краєвидами і навіть сюрпризами.

Тиха річка затягнута в ряску, степ зі скелями, або ж лісова балка і водоспад – не важливо, де блукати, бо скрізь можна знайти щось цікаве, вважає луганчанин Костянтин Прилепський. Кілька років тому він почав влаштовувати походи на вихідні по Луганській області. Згодом створив свій сайт під назвою "Походушки". За його словами, один із найкращих способів побачити красиві місця Луганщини – це сплав на байдарках по Сіверському Дінцю. Ще більше цікавинок, про які місцеві жителі навіть не здогадуються, дасть піша мандрівка, радить луганчанин.

"Йдемо по Лутугинському району ­– один степ, а тут раптом підземні тунелі. Навіщо в степу проривати підземний залізничний тунель? А тим не менше вони там є. Начебто тільки що ти йшов у степу, а виявляється, що степ буває з сюрпризами",
– розповідає Костянтин Прилепський.

?Популярність до свого краю зростає

Інтерес до місцевого туризму підтверджує і виникнення низки медіа-проектів. Зокрема, вийшов уже другий номер видання "Маршрути по-луганськи", яке дає інформацію про парки, озера, заповідники, музеї, пам'ятники області. Редактор видання Ілля Єсин сам полюбляє ходити в походи. На Луганщині його найбільше вражає місцевість поблизу села Іванівка Антрацитівському району.

Водоспад, руїни старої синагоги, а також печери, в яких в давнину переховувалися конокради – це лише мала частина туристичних принад Іванівки, каже Ілля Єсин.
"Виходячи з досвіду, я упевнено заявляю, що у нас можна за невелику суму цікаво провести час. Не потрібно запасатися суперекіпіровкою. Достатньо елементарних речей: зручного взуття, рюкзака і вперед", – зазначає Ілля Єсин.

Сільські північні райони Луганщини, порівняно з промисловим півднем області, вважають екологічно чистими територіями. Потроху зростає кількість садиб, які пропонують послуги зеленого туризму.

Поліпшити імідж за допомогою туризму


Втім, таким відпочинком вже не здивуєш. Керівник громадської організації "Луганська археологічна спілка" Олексій Бритюк вирішив шукати сюрпризи в індустріальному Алчевську. Це місто асоціюється з поганою екологією та металургійним виробництвом. Громадський діяч, вигравши конкурс Алчевської міської ради, нині працює над поліпшенням іміджу міста і прилеглого району. Набралося півтора десятка об'єктів. Серед них – архітектурна пам'ятка XIX століття, колишня садиба дворянина польського походження Казимира Мсциховського (зараз вона у занедбаному стані, але все одно привертає своєю таємничістю та красою), музей автора українського словника Бориса Грінченка, а також десяток природно-заповідних територій.

"Ми хочемо створити карту, зробити опис, встановити вказівники. Тобто популяризувати все це. – каже Олексій Бритюк. – Потрібно показати людям, що є в наявності навколо Алчевська"

Ще Олексій Бритюк має задум організовувати екскурсії в сталеплавильний цех Алчевського меткомбінату, щоправда для цього потрібна згода керівництва заводу.

Андрій Кузнецов, Радіо Свобода

туристичні новини


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa


Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи