Rest4U Питание Украина Львовская обл. Львов ЛЬВОВ Ресторан «Mon Chef»

Ресторан «Mon Chef»

Украина, Львовская обл.,Львов
ЛЬВОВ, вул. Городоцька, 15 (2-й поверх готелю «Асторія»)
тел.: +380322422707
pr@astoriahotel.ua
http://www.rest4u.com.ua
Общая оценка 0 баллов
Всего 0 отзывов

Описание

«Коли ми будували цей ресторан, то ставили собі за мету зробити його якісним і доступним. Адже побутує стереотип, що ресторан при готелі – це пафосне, часто порожнє і дуже дороге місце. Ми ж хотіли спростувати це упередження, стати ближчими до львів’ян, тому спеціально зробили окремий вхід з вулиці Городоцької. Для готельних ресторанів це – велика рідкість, яка допомагає людям подолати психологічний бар’єр: ви йдете, бачите вікно, яке світиться, але не знаєте як туди потрапити – через готель, а там охорона, запитання куди ви йдете – люди не завжди готові до цього», - розповів директор ресторану «Mon Chef» Роман Дорожинський.

Великі панорамні вікна, високі стелі, стриманий інтер’єр у темних тонах – все це створює атмосферу справді вишуканого та поважного європейського закладу у центрі Львова. Водночас, приємно дивують помірковані ціни.

 Однак найважливішою людиною у ресторані, звісно, є шеф-кухар. Свого, розповідають у «Mon Chef», шукали майже п’ять місяців і таки знайшли – в одному з кращих ресторанів Києва. Запросили до Львова і той, на диво, погодився. «Я й досі вважаю, що  наразі це одне з найбільших наших досягнень. Наш шеф-кухар працював у ресторані на 350 місць в центрі столиці. Він молодий, талановитий, дуже смачно готує, а наші страви намагається зробити унікальними.Отзывы

Оставлять отзовы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Фотографии пользователей

Добавлять фотографии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Смотрите также
Добавление отзыва
Добавляя отзыв, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данному объекту.

Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи