Rest4U Проживание Украина Закарпатская обл. Береговский район Берегово Отель «Золота Пава»

Отель «Золота Пава»

Украина, Закарпатская обл.,Береговский район
Берегово, пл.Ференца Ракоци, 1
тел.: +380668882444
pava1820@mail.ru

http://www.zolotapava.com/chapter/home
Общая оценка 0 баллов
Всего 0 отзывов

Описание


Забронировать отель

"Берегово - найкрасивіше місто" - стверджує пісня, яка народилася майже сто років тому. Принаймні так вважають віддані патріоти міста. З тим, що найгарніша будова міста - це колишнє Казино " Берег", нині ресторан Золота Пава, погоджуються і гості Берегова, в которому ще все панує дух попередніх часів. І це твердження особливо правдиве від 2003 року, коли її було реставровано: як зовнішньо, так у внутрішньо її частини.

В цій приблизно сторічній будівлі панує своєрідний дух: її стримана елегантність нагадує спокійний, громадський спосіб життя, де панує добробут. Теперішні власники дотримувалися старих традиційних стилів, завдяки якому згадуються старі золоті роки початку минулого століття, щасливі мирні часи, не лише при оформленні внутрішніх приміщень ресторану. Власник керувався стриманою елегантністю при складанні меню "Золотої Пави". Адже всім добре відомо: меню - це дзеркало ресторану.

З точки зору краси жодна будівля Берегова не може зрівнятися з "Павою". Багатоповерхова кутова будівля багата та різноманітна на прикраси, фасад оздоблений вишуканими різалітами, парканами, рамами, керамічними мозаїками, виготовленими в образі пави штукками, а її зовнішня кутова частина - башнею. Вражає різноманітністю також дах ресторану, прикрашений башнями, подвійними дахами, аттіками, окремим візерунчастими частинами, тощо.

Після завершення ІІ.Світової війни в будівлі відкрився ресторан, котрий служив улюбленим місцем розваг та відпочинку для берегівчан.

У 80-ті роки будівлю було реставровано, роботу було виконано з великою обачністю, всі складові залишилися в їх первинному стані, були відновлені порушені елементи оздоблення. Також було розширено святкову залута прикрашено чудовою фрескою. Із-за економічної кризи, яка спостерігалася у часи здобуття незалежності України, на початку 90-років, кількість відвідувачів ресторану скоротилося майже до нуля. Майже сторічна будівля "золотої Пави" також почала занепадати на очах. Коли її було придбано на початку 2003 року новим власником, відразу потрібно було приступити до капітального ремонту конструкції даху, до відновлення її зовнішньої і внутрішньої штукатурки. Внутрішній зал, якщо це можливо, перевершує тепер свій попередній стан своєю вишуканністю та елегантністю.Отзывы

Оставлять отзовы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Фотографии пользователей

Добавлять фотографии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Смотрите также
Добавление отзыва
Добавляя отзыв, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данному объекту.

Добавление фотографий

Отправка запроса

Укажите период

Дата заедза Дата выезда
-

Бронирование. Шаг 1. Укажите период

Дата заедза Дата выезда
-

Бронирование. Шаг 2. Стоимость проживания

Доступные периоды проживания

Бронирование. Шаг 3. Способ оплаты

Укажите тип оплаты

Бронирование. Шаг 4. Проверка информации

Контактный номер телефона

Укажите контактный номер телефона

 - 

Бронирование номера

Необходима авторизация в системе

Только авторизированные пользователи могут бронировать услуги.

Войдите в систему или создайте аккаут Rest4U (процедура займет 5-10 минут).

Укажите желаемый период проживания

Дата заедза Дата выезда
-

Контактный номер телефона

Укажите контактный номер телефона

 - 


Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи