Rest4U Проживание Украина Закарпатская обл. Раховский район Квасы Частная усадьба «Над Тисою»

Частная усадьба «Над Тисою»

Украина, Закарпатская обл.,Раховский район
Квасы, центральна,13
тел.: +380962120964
ayb@seznam.cz
Общая оценка 0 баллов
Всего 0 отзывов

Описание


Забронировать отель

Між величними Карпатами в долині гір на березі бурхливої річки Чорна Тиса розташовано нашу приватну садибу з присадибною ділянкою в 0,15 га. Загальна площа земельної ділянки для відпочинку займає 2 га. Спеціалізація нашої садиби – проживання в приватному секторі. У вартості проживання включено сніданок. В зимній період року, крім проживання, нашим відвідувачам ми пропонуємо:-транспортні послуги для бажаючих кататися на гірськолижних курортах ,,Драгобрат,, та ,, Буковель,, ,-катання на санках та лижах у відпочивальні зоні нашої садиби та за її межами,-катання на бричці запряженій парою коней по околицях нашого села, -участь в народних та релігійних св*ятах Різдво Христове та Пасха.У весняний період року пропонуємо: - сплав на надувних човнах вниз за течією річки Чорна Тиса,У літній та осінній період року організуємо: - збір грибів та ягід, - велосипедні прогулянки, - купання в річці Чорна Тиса, - риболовлю, - для любителів відпочити на природі в нас є палатки, які зможете самі установити та провести в них теплі карпатські ночі, з ватрою та шашликами, картоплею печеною на вогні та українським салом, зустріти схід сонця та пройтися босоніж по ранній росі, - для бажаючих єднати відпочинок з працею є можливість догляду за домашніми тваринами, косіння та сушіння трави/сіно/, збір яблук та горіхів, - походи в гори : Близницю, Поп-Іван, Менчул, Говерлу та інші полонини. На протязі цілого року: - екскурсії замками Закарпаття, відвідування центру Європи та музею екології гір, - відвідування нашого приватного музею народної творчості та ремесла / де ви зможете від коштувати домашнє вино закарпатських виробників/ , - відвідування місць з мінеральними джерелами,Побувавши в наших букових та смерекових лісах, покоривши вершини гір та побувавши на їх уклонах Ви отримаєте прилив бодрості та життєвої енергії, яка так необхідна всім нам. Людям творчих професій/ художників, дизайнерів, музикантів і т.д./ мальовничі краєвиди та працьовиті люди надихнуть нові ідеї на створення шедеврів їхньої майстерності. А чистий гірський воздух, лікувальна мінеральна вода,невиданої краси пейзажі !? Про це неможна розказати, це треба побачити та відчути…..Недалеко від нас:-2км санаторій ,, Гірська Тиса,,-20 км гірськолижний курорт ,,Драгобрат,,-30 км гірськолижний курорт ,,Буковель,,-25 км центр Європи с.Ділове.

Раді будемо бачити Вас!Отзывы

Оставлять отзовы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Фотографии пользователей

Добавлять фотографии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Смотрите также
Добавление отзыва
Добавляя отзыв, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данному объекту.

Добавление фотографий

Отправка запроса

Укажите период

Дата заедза Дата выезда
-

Бронирование. Шаг 1. Укажите период

Дата заедза Дата выезда
-

Бронирование. Шаг 2. Стоимость проживания

Доступные периоды проживания

Бронирование. Шаг 3. Способ оплаты

Укажите тип оплаты

Бронирование. Шаг 4. Проверка информации

Контактный номер телефона

Укажите контактный номер телефона

 - 

Бронирование номера

Необходима авторизация в системе

Только авторизированные пользователи могут бронировать услуги.

Войдите в систему или создайте аккаут Rest4U (процедура займет 5-10 минут).

Укажите желаемый период проживания

Дата заедза Дата выезда
-

Контактный номер телефона

Укажите контактный номер телефона

 - 


Copyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи