Rest4U Проживание Украина Закарпатская обл. Перечинский район Новоселыця Частная усадьба «Домашняя гостиница Новоселица»

Частная усадьба «Домашняя гостиница Новоселица»

Украина, Закарпатская обл.,Перечинский район
Новоселыця, ул центральная 21
тел.: +38958032142
Rejpasi@gmail.com

http://www.rejpashi82.wix.com/turizm
Общая оценка 0 баллов
Всего 0 отзывов

Описание

Сьогодні, коли для багатьох сидячий вид роботи замінив активну працю, коли світ став настільки урбанізований, що багато хто забув запах свіжого повітря та смак джерельної води, коли дуже хочеться сховатися від шуму і насолоджуватися гармонією з природою, великої популярності набуває сільський туризм, або відпочинок у маленьких містечках де ще досі машини не заполонили навколишнє середовище. 

Набуло популярності і  маленьке село Новоселиця в Перечинському районі Закарпатської області. Насправді, тут досить розвинутий рекреаційний потенціал, що робить село привабливим для туристів, однак незадовільний стан інфраструктури району довгий час не давав розвиватися даній сфері. Та така ситуація суттєвоы змінилася за останні декілька років.

За підтримки приватних ініціатив було проведено реконструкцію доріг, а у самому селі відкрито гірськолижну бузу з бугельними підйомниками, яка працює уже майже 5 років поспіль. Тут можна взяти лижі на прокат, випити гарячого чаю і гарно покататися. Сам схил не є дуже екстремальним, що робить спуск безпечним та особливо зручним для початківців лижного виду спорту.

 У маленькому селі надзвичайно гостинні люди і є декілька будиночків, які часто здають туристам в оренду. У Новоселиці відпочиваючі будуть мати змогу придбати натуральні домашні продукти у місцевих жителів та близько познайомитися з традиціями та обрядами села. 

Зимою, в Новоселиці, особливо весело проводити Різдво та зустрічати Новий рік, так як там досі зберігся той закарпатський дух єдності людей і великий колорит традицій. А суміщати такі вихідні із катанням на лижах чи на санях приносить ще більше задоволення. Тому якщо виникне бажання провести тут зимовий відпуск чи канікули – ви неодмінно отримаєте масу вражень.

У тепліші пори року в селі розваг не менше. Чиста природа, ліси, гриби, ягоди…Сюди можна приїжджати і з палатками, розбивати табори у підніжжя Карпатських гір. Особливою атракцією є гора Соколовий камінь. Туди лежить досить важка дорога через ліс, але краса Закарпаття яка відкривається з вершини, дійсно того варта. Однак йдучи в гори чи по гриби необхідно мати на увазі, що Новоселиця є прикордонню зоною тому наявність при собі паспорту чи іншого документу, що підтверджує вашу особу, не буде зайвим.  

Зовсім недавно Новоселиця приваблює туристів і сірководневим джерелом біля якого стоїть спеціальний чан для купання. Така процедура ніяк не стане мінусом для вашого здоров’я. Є також кришталеве водне джерело і спеціальні зони для пікніків. Тому якщо ви бажаєте гарно провести час, насолоджуючись красою карпатської природи – неодмінно приїжджайте в маленьке село між горами, в Новоселицю.

Ми пропонуємо: Будинок для відпочинку, 3 спальні кімнати, 2 ванни і wc, 2 кухні, зимня тераса, літня тераса. Ідеальне для двох сімей з дітьми. Знаходиться біля гірського потічка під лісом. Неподалік сірководневе джерело. Є можливість приймати оздоровчі ванни та масажі. Харчування лише з натуральних продуктів. Зимою лижі, чани, баня, сауна. Літом гриби, ягоди, полювання, рибалка. Організовуємо екскурсії на полонини, дегустаційні винні погреби, на визначні місця Закарпаття.

Контакт: тел. 0958032142 Марія Михайлівна.

0506873405 Василь Іванович. Mail. Rejpasi@gmail.comОтзывы

Оставлять отзовы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Фотографии пользователей

Добавлять фотографии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Смотрите также
Добавление отзыва
Добавляя отзыв, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данному объекту.

Добавление фотографий

Отправка запроса

Укажите период

Дата заедза Дата выезда
-

Бронирование. Шаг 1. Укажите период

Дата заедза Дата выезда
-

Бронирование. Шаг 2. Стоимость проживания

Доступные периоды проживания

Бронирование. Шаг 3. Способ оплаты

Укажите тип оплаты

Бронирование. Шаг 4. Проверка информации

Контактный номер телефона

Укажите контактный номер телефона

 - 

Бронирование номера

Необходима авторизация в системе

Только авторизированные пользователи могут бронировать услуги.

Войдите в систему или создайте аккаут Rest4U (процедура займет 5-10 минут).

Укажите желаемый период проживания

Дата заедза Дата выезда
-

Контактный номер телефона

Укажите контактный номер телефона

 - 


Copyright 2008-2019, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи