Автор: Alex S, 13.11.2015 21:28:36

ЗАКАРПАТТЯ запрошує: скоро Новий 2016 Рік!!!

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Ужгород ЗАКАРПАТТЯ запрошує: скоро Новий 2016 Рік!!!
ЗАКАРПАТТЯ запрошує: скоро Новий 2016 Рік!!!

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Закарпаття.

“Турінформ Закарпаття” (керівник О.Коваль) та ГО «Інститут туризму Карпатського регіону» (керівник Ф.Шандор) розпочинає інформаційну кампанію, спрямовану на популяризацію можливостей закладів туризму – зустрічай Новий 2016 рік у Закарпатті.

Новий 2016 Рік в Закарпатті це:

  • Захоплюючі зимові екскурсії: легендарні карпатські замки, середньовічні міста, гірські монастирі
  • На лижах, санках, сноубордах спуститися з гірської лижної траси
  • Побачити скарби зимової карпатської природи
  • Взяти участь у народних обрядах і традиціях: Різдво Христове, свято Св.Миколая, Новий рік, Св.Василя, Водохреща
  • Скуштувати традиційну кухню угорців, словаків, румунів, штабів, ромів, русинів, чехів

Берегово

Любителів погрітись в теплій цілющій воді чекають відомі термальні басейни "Косино". А також неймовірно смачна угорська кухня та винні фестивалі

Великий Березний

Для любителів лижного відпочинку працюють курорти ,,Красія”- Вишка, ,,Щербин”- Ужок, витяги у В. Березному та Дубриничах. Комплекс ,,Красія” обладнаний канатно-крісельною дорогою (довжина 2100 м), працюють дво- та чотиримісні канатні дороги, штучно засніжені схили. Довжина лижних трас від 750 до 4000 метрів.

Виноградово
Зимовий відпочинок пов’язаний, насамперед, з селищем Королево де взимку працює дегустаційний зал коньячних напоїв.

Воловець
Відпочиваючих, а також спортсменів приваблюють у «засніжені гори» які оснащені канатно-буксирувальними підйомниками на схилах біля Жденієва та Біласовиці.

Іршава
Для любителів зимового відпочинку працює гірськолижний витяг (Осій), де знаходиться бугельний витяг.

Міжгіря
Для любителів зимового відпочинку працюють 6 гірськолижних трас (Пилипець, Подобовець, Міжгіря, Верхній Студений, Ізки, Синевир), де знаходяться крісельні, якорні та бугельні витяги.

Мукачево
Для любителів зимового відпочинку працює гірськолижна траса у селі Синяк, де знаходяться якорні та бугельні витяги.

Перечин
Зимовий відпочинок пов’язаний, насамперед, з базою відпочинку “Воєводино” та Лумшорами і Новоселицею, де знаходяться бугельні витяги. Працюють кілька невеличких гірськолижних трас, є можливість для верхової їзди на гуцульських конях.

Рахів
Для любителів зимового відпочинку працюють найбільше в Закарпатті гірськолижних трас (Драгобрат, Рахів, Богдан, Кобилецька Поляна, Чорна Тиса, Лазещина, Ясиня), де знаходяться крісельні, якорні та бугельні витяги.

Свалява
Для любителів зимового відпочинку працюють 5 гірськолижних трас (Поляна, Уклин, Солочин), де знаходяться якорні та бугельні витяги. Тут, у санаторії «Квітка Полонини» є можливість для верхової їзди на гуцульських конях.

Тячів
Для любителів зимового відпочинку працюють кілька гірськолижних трас (Калини, Усть-Чорна, Великий, Тарасівка, Дубове), де знаходяться якорні та бугельні витяги.

Ужгород
Зимовий відпочинок пов’язаний, насамперед, з містом Ужгород де взимку працюють кілька катків, і є можливість в Ужгородському районі для верхової їзди на гуцульських конях.

Хуст
Для любителів зимового відпочинку працюють 2 гірськолижні траси (Хуст, Велятино), де знаходяться якорні та бугельні витяги.

З наступаючим Новим 2016 Роком!!!


 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Інноваційний підхід до транскордонного туристичного маршруту

Опубликовано: 06.02.2020 17:20:52
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 03 лютого 2020 року відбулася прес-конференція, присвячена початку реалізації проекту KRA’GAS – Промоція ремесел та гастрономії, як відповідних складових культурної спадщини Карпа

Фестиваль Ужгородська Палачінта 2020

Опубликовано: 27.01.2020 18:58:00
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Тисячі смачних млинців, народні гуляння, веселі розваги, кулінарні майстер-класи, тематичні фотозони та інші цікаві заходи на фестивалі Ужгородська палачінта 2020″.

Фестивалі в Закарпатті вересень 2018

Опубликовано: 05.09.2018 9:57:25
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Рекомендованими заходами, у вересні 2018 року є наступні: Відпочинок в Закарпатті: 1 – 9 вересня 2018 року 1 вересня, День знань 2 вересня.

День міста Ужгород 2018

Опубликовано: 05.09.2018 9:35:11
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Цей вересень, для тих хто обрав відпочинок в Закарпатті буде особливим, адже місто Ужгород святкуватиме свою чергову річницю 14 – 15 – 16 вересня 2018 року.

ТОП-5 місць Закарпаття, маловідомих для туристів

Опубликовано: 15.02.2018 21:54:35
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 В пік сезону в Ужгородському замку чи в Паланку яблуку ніде впасти. Проте в Карпатах є ще місця, де майже не ступала нога туриста.Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи