Автор: Vika Palchey, 08.07.2013 18:42:15

ЯЛТА ЗАПУСТИЛА НОВУ ІНФОРМАЦІЙНУ СЛУЖБУ "МІСТО Я"

Rest4U Новости Украина АР Крым Ялта Ялта ЯЛТА ЗАПУСТИЛА НОВУ ІНФОРМАЦІЙНУ СЛУЖБУ "МІСТО Я"
ЯЛТА ЗАПУСТИЛА НОВУ ІНФОРМАЦІЙНУ СЛУЖБУ

 Ялтинська влада ввела в експлуатацію нову інформаційну службу "Місто Я", яка допоможе не тільки туристам, а й будь-якому жителю України отримати найсвіжішу і достовірну інформацію про всі новинки відпочинку в Ялті. Про це повідомляє прес-служба Ялтинської міської ради.

"У Ялті інформаційна телефонна служба" 3210 ", призначена для туристів і відпочиваючих, перетворена в що не має аналогів в Європі інформаційну службу "Місто Я", яка вже уклала договори з операторами мобільного зв'язку "Київстар", "МТС", "Лайф", - цитує прес-служба міського голову Ялти Сергія Ілаша.

Номери майже однакові у всіх операторів. Дзвінки для громадян України безкоштовні. Довідкова служба буде орієнтована не тільки на туристів, а й на ялтинців, які зможуть отримати відповідь на будь-які питання, що їх цікавлять.

"Місто Я" надаватиме найдетальнышу інформацію з будь-якого питання, що стосується туризму, відпочинку та санаторного лікування з можливістю подальшого з'єднання з конкретними об'єктами інфраструктури регіону - готелями, санаторіями, банками, ресторанами, пляжами, службами.

З 25 червня на "Місто Я" можна буде подзвонити за телефонами 0505144424, 0679944424 і 0639444424.

svit.ukrinform.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


МОТУЗКОВИЙ ПАРК ВІДКРИЛИ В ЯЛТІ

Опубликовано: 08.07.2013 19:01:51
АР КрымЯлта Ялта

 У курортній Ялті почав працювати новий мотузковий парк, який розташований на території Приморського парку і складається з трьох трас, що знаходяться на різній висоті та призначені як

В Крыму построят парк Disneyland Crimea

Опубликовано: 17.06.2013 22:03:26
АР КрымЯлта Ялта

 Компания Walt Disney Parks and Resorts, подразделения компании «Уолт Дисней», объявило о начале строительства уникального парка аттракционов Disneyland Crimea.

В ЄВПАТОРІЇ ВІДКРИВСЯ ПАРК "КРИМ У МІНІАТЮРІ"

Опубликовано: 11.06.2013 11:47:59
АР КрымЯлта Ялта

 В Євпаторії почав роботу новий туристичний об'єкт - парк "Крим у мініатюрі". Нову пам'ятку створили власники аналогічного парку мініатюр в Алушті.

В ЯЛТІ ВІДКРИЄТЬСЯ ЗОЛОТА СКАРБНИЦЯ

Опубликовано: 30.05.2013 22:02:47
АР КрымЯлта Ялта

 Скарби еллінів, римлян, готів з археологічних пам'ятників Великої Ялти представлені в експозиції "золотої скарбниці" Ялтинського історико-літературного музею, що відкриється у перший день літДобавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи