Автор: darksider, 19.11.2012 16:26:18

Виставка видатних французьких митців з колекції «Нормандія у живописі».

Rest4U Новости Украина Днепропетровская обл. Днепропетровский район ДНЕПРОПЕТРОВСК Виставка видатних французьких митців з колекції «Нормандія у живописі».
Виставка видатних французьких митців з колекції «Нормандія у живописі».

 14 листопада 2012 року вперше в історії Дніпропетровщини у Дніпропетровському художньому музеї відкрито унікальну виставку оригінальних картин Клода Моне, Теодора Жеріко, Каміля Коро, Огюста Ренуара, Ежена Будена та інших видатних французьких митців з колекції «Нормандія у живописі».

Виставку організовано Посольством Франції в Україні з нагоди 20-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Францією та Україною.

Колекція "Нормандія в живописі" була створена у 1992 році за рішенням Регіональної Ради Нижньої Нормандії. Наразі вона об'єднує близько ста двадцяти творів художників 1750-1950 років. Кожен експонат колекції в тій або іншій мірі пов'язаний з Нормандією, яка стала джерелом натхнення і творчих пошуків для багатьох майстрів.

Особлива цінність цієї колекції полягає в тому, що вона представляє різні напрями й течії мистецтва XIX століття − реалізм, романтизм, імпресіонізм і постімпресіонізм. На прикладі творів колекції можна не тільки простежити всі нюанси їхнього розвитку, але й ті зміни, які вніс у мистецтво модернізм ХХ століття.

У Дніпропетровську на виставці "Нормандія в живописі" представлено 57 картин. Це роботи відомих майстрів французького мистецтва: Гюстава Курбе, Жана-БатістаКаміля Коро, Клода Моне, Шарля Добіньї, Едуарда Вюйара, Рауля Дюфі і багатьох інших. Твори художників дозволяють глядачеві перейнятися ідеями тієї епохи, відкрити для себе всю красу та різноманітність природи і життя Нормандії. На виставці представлені види узбережжя, невеликих селищ і міст, жанрові сцени з повсякденного життя селян і рибалок, а також натюрморти та анімалістичні сюжети.

Експозиція виставки включає чотири розділи, що дозволяють передати своєрідний портрет Нормандського регіону. Це – "Ферма Сен-Сімеон", "Нормандська земля", "Морське узбережжя, курортне життя", "Вздовж Сени".

Колекція "Нормандія в живописі" зберігається в колишньому жіночому монастирі Абатства Дам (AbbayeauxDames), в якому розташована Регіональна рада Нижньої Нормандії. Постійну виставку щорічно відвідують понад 10 тис людей з усього світу. Цього року виставка з колекції вперше експонується в Україні.

www.tourismnews.com.ua/


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Пам'ятник закоханим Колобкам у Дніпропетровську

Опубликовано: 10.05.2013 16:53:31
Днепропетровская обл.Днепропетровский район ДНЕПРОПЕТРОВСК

 Досить миле видовище у вигляді романтичної парочки колобків можна побачити на набережній Дніпропетровська.

Виставка «Золота скіфія»

Опубликовано: 01.04.2013 17:53:42
Днепропетровская обл.Днепропетровский район ДНЕПРОПЕТРОВСК

 У Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. І. Яворницького відкрилася виставка "Золота скифія".

Мастер-класс по прикладному творчеству

Опубликовано: 08.04.2012 14:22:54
Днепропетровская обл.Днепропетровский район ДНЕПРОПЕТРОВСК

В Репетиторском центре "Логос" проводятся мастер-классы по прикладному творчеству для детей и взрослых.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи