Автор: darksider, 17.10.2012 16:50:32

Виставка антикварних килимів ручної роботи в Замку Радомисль

Rest4U Новости Украина Житомирская обл. Радомышльский район Радомышль Виставка антикварних килимів ручної роботи в Замку Радомисль
Виставка антикварних килимів ручної роботи в Замку Радомисль

  16 жовтня в історико-культурному комплексі "Замок Радомисль" на Житомирщині відкрилась виставка антикварних килимів ручної роботи 19 століття з різних регіонів України.

В експозиції представлені два десятки килимів з Полісся, Бессарабії, центральної України, Слобожанщини.

Традиція килимарства в Україні налічує кілька століть. Техніка виготовлення тканих килимів за цей час практично не змінилася. Зараз, як і століття тому, найкращі килими тчуть тільки вручну, фарбують шерсть натуральними барвниками і скрупульозно працюють над орнаментами.

Килими мають спільне з папером волокно — льон. Якщо монахи використовували льон та кропиву, то майстрині – льон та бавовну.

До 31 жовтня стіни концертної зали "Замку Радомисль" прикрашатимуть домоткані килими з етнографічної колекції "Кровець" Євгена Дмитрука, який понад 6 років колекціонує старожитності.

Етнографічна колекція "Кровець" це віртуальний мережевий музей українських старожитностей, що зібрані приватними київськими колекціонерами. Колекція складається з витворів народного мистецтва починаючи від стародавніх світлин, народного малярства та кераміки і закінчуючи народним одягом та прикрасами.

Усі домоткані килими включають прості та складні геометричні форми, рослинний орнамент, доповнений складними композиціями, також виділяються килими кольоровими мотивами. Уміло поєднуючи кольори та контрасти ледь вловимих відтінків, майстри досягають природності і декоративності. Килими яскравих забарвлень з мотивами квіткових гілок і вазонів, з геометричним орнаментом цікаво поєднуються з середньовічним інтер'єром "Замку Радомисль".

www.tourismnews.com.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Замок-готель «Радомисль», Радомишль

Опубликовано: 03.12.2015 20:52:36
Житомирская обл.Радомышльский район Радомышль

 Це один з найбільш оригінальних готелів України – погодьтеся, рідко коли випаде можливість відчути себе лицарем середньовіччя чи просто принцесою.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи