Автор: Олександр Коваль, 16.03.2015 17:32:59

Весняні канікули: батьки та діти разом

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Перечинский район Турьи Реметы Весняні канікули: батьки та діти разом
Весняні канікули: батьки та діти разом

Подаруйте дітям справжні емоції, адже весняні канікули в Закарпатті для школярів завжди такі довгоочікувані.

Сонце, тепло та свіже повітря – це те, що потрібно дитині для повноцінного відпочинку під час весняних канікул!
На курорті «Воєводино» всього цього вдосталь! Плюс дитячий клуб, пригоди, майстер-класи і те, що сьогодні так потребують сучасні діти, – ігрове спілкування зі своїми однолітками.

Батьки, зітхнув з полегшенням, що дитинча нарешті має чим корисним та цікавим зайнятися, зможуть спокійно присвятити час собі і провести його в тиші парка Шенборн чи занурившись у світ тілесних задоволень в нашому SPA-центрі або здійснити свою давню мрію і прийти до Кінного Клубу, де досвідчений інструктор навчить Вас мистецтву верхової їзди.
А потім, зібравшись всією родиною за смачною вечерею в одному з наших ресторанів, ділитися враженнями та відкриттями цього насиченого дня.

І не забувайте, що в період весняних канікул діє Акція 5-та Ніч!

Сімейний відпочинок на весняних канікулах в «Воєводино» – відпочивають всі!

Подаруй канікули своїй родині!

Подробиці на сайті курорту “Воєводино
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Найромантичніші місця України – парк Шенборна

Опубликовано: 30.08.2015 21:10:37
Закарпатская обл.Перечинский районТурьи Реметы

В Україні ми знайдемо багато унікальних і неповторних місць, які варто відвідати. Але є також місця, які можуть похвалитися прикметником "найромантичніші".

Куди в Закарпатті: кінний клуб Воєводино

Опубликовано: 28.04.2015 7:53:32
Закарпатская обл.Перечинский районТурьи Реметы

Кінний клуб Воєводино запрошує здобути навички з верхової їзди з персональним інструктором або відправитися у кінний похід горами Закарпаття.

Відпочинок в Карпатах для романтиків - парк Шенборна

Опубликовано: 09.12.2014 21:51:24
Закарпатская обл.Перечинский районТурьи Реметы

Кажуть, що романтичні пари сприймають навколишній світ по іншому, адже подорожуючи, вони прагнуть знайти усамітнення та бути лише разом, багато хто для цього обирає відпочинок в Карпатах.

Участок с озером (Закарпатье)

Опубликовано: 23.09.2011 10:59:05
Закарпатская обл.Перечинский районТурьи Реметы

Продається ділянка 0,50га в рекреаційній зоні придатна для бізнесу, пов'язаного із туризмом. Біля асфальтної дороги (по дорозі на Лумшори), на березі річки, біля лісу, асфальтна дорога, електрика.Добавление фотографийCopyright 2008-2019, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи