Автор: Vika Palchey, 30.05.2013 21:44:09

У ЛЬВОВІ ЗРОСЛА КІЛЬКІСТЬ ТУРЕЦЬКИХ ТУРИСТІВ

Rest4U Новости Украина Львовская обл. Львов ЛЬВОВ У ЛЬВОВІ ЗРОСЛА КІЛЬКІСТЬ ТУРЕЦЬКИХ ТУРИСТІВ
У ЛЬВОВІ ЗРОСЛА КІЛЬКІСТЬ ТУРЕЦЬКИХ ТУРИСТІВ

 У Львові значно зросла кількість туристів з Туреччини. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

За інформацією одного з 4* зіркових готелів Львова, цього року кількість гостей з Туреччини, які скористались послугами готелю – 800 осіб проти 70 осіб у 2012 році.

15 травня громадська спілка «Львівський Туристичний Альянс» за підтримки авіакомпанії «Турецькі Авіалінії» та сприяння Львівської міської ради провела промотур для 10 туристичних операторів Туреччини.

Окрім екскурсійних програм, гості мали змогу оглянути готельну інфраструктуру та встановити ділові контакти з представниками львівських туристичних операторів під час воркшопу, який відбувався у готелі Леополіс.

З вітальним словом до представників львівських та турецьких компаній звернувся заступник міського голови з гуманітарних питань Львова Василь Косів. Туристичні можливості Львова висвітлив директор департаменту «ЄВРО 2012» Олег Засадний та представники туристичної сфери міста Львів.

Результатом роботи воркшопу стало налагодження співпраці та обмін досвідом, що є хорошою платформою для майбутньої тісної співпраці для збільшення туристичного потоку як до Львова, так і до Туреччини.

«Прекрасна архітектура, європейська атмосфера, близькість, хороше авіасполучення, безвізовий режим та розвинута готельна інфраструктура - це ті ключові фактори, які дають можливість розвивати цей напрямок для турецьких туристів», - зазначив Ertugrul Karaoglu, голова турецької делегації , член Асоціації Туристичних Агенцій Туреччини TURSAB

Це вже другий промо-тур, організований за підтримки авіакомпанії «Турецькі Авіалінії» – у квітні делегація фахівців туристичної галузі м. Львова представила туристичний потенціал міста на виставці «АITF» у м. Баку, Азербайджан.

Львівський Туристичний Альянс - це громадська спілка, що об’єднує львівських професіоналів гостинності. Об’єднаними зусиллями його членів займається промоцією міста на внутрішніх та закордонних ринках, покращенням конкурентоспроможності туристичних послуг та інфраструктури міста.

За інформацією ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова» загальна кількість відвідувачів з Туреччини у 2013 році становила 419 осіб, з них в ТІЦ в міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького - 255 осіб, на головному залізничному вокзалі – 77, в ТІЦ на пл. Ринок – 87 осіб.

svit.ukrinform.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Де на Львівщині покататися на лижах. Гірськолижні курорти області

Опубликовано: 25.01.2018 10:58:30
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Управління туризму та курортів Львівської ОДА оприлюднило інформацію про гірськолижні курорти Львівської області, де всі охочі можуть весело й активно відпочити Славське, Сколівський р

У Львові відбудеться наймасштабніша кавова імпреза Європи - Lviv Coffee Festival

Опубликовано: 21.09.2017 13:59:46
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

З 21-24 вересня у Львові, на проспекті Свободи, проходитиме наймасштабніша кавова імпреза Європи - Lviv Coffee Festival.

У Львові на Новий рік та Різдво курсуватимуть нічні трамваї

Опубликовано: 18.09.2017 13:19:45
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 У новорічну (із 31-го грудня на 1-ше січня) і різдвяну (із 6-го на 7-ме січня) ночі у Львові курсуватимуть нічні трамвайні маршрути.

«Дім легенд»

Опубликовано: 03.12.2015 21:08:35
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Обов’язково підніміться на дах. Це просто чудове місце для фотосесій! До літаючого автомобіля з веслами і до труби, в яку можна просунуться, шикуються черги.

«Львівська копальня кави»

Опубликовано: 03.12.2015 21:03:37
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 «Тут смажать найкращу каву у Львові» – обіцяє вивіска відвідувачам креативного кафе.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи