Автор: Олександр Коваль, 30.08.2015 21:10:37

Найромантичніші місця України – парк Шенборна

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Перечинский район Турьи Реметы Найромантичніші місця України – парк Шенборна
Найромантичніші місця України – парк Шенборна

В Україні ми знайдемо багато унікальних і неповторних місць, які варто відвідати. Але є також місця, які можуть похвалитися прикметником "найромантичніші".
Саме з таким місцем ми Вас зараз познайомимо. Для тих, у кого святковий сезон, вже майже наступив, ми пропонуємо зупинити свій вибір у виборі місця на парку Шенборна, що в Закарпатті.


Парк Шенборна обирають не лише ті, хто хоче освідчитись в коханні, чи просто походити тримаючись за руки околицями посеред гір, водойм, в романтичній атмосфері, але й ті, хто шукає натхнення, та можливість насолоджуватись навколишньою красою.


На територію парку приходять різні пари, ті хто вже закохані, чи ті, хто прагне в цьому освідчитись, ті хто щойно одружився, та й ті, хто разом живе багатьох років. Мабуть, місць де можна провести святкування найкращих почуттів не так багато в Україні.


Парк Шенборна ідеальне місце для урочистих весільних церемоній, та неповторних декорації для чарівної історії вашого кохання. Місце, де зароджуються чисті почуття.


Парк Шенборна ідеальне місце, щоб відпочити від рутини великого міста, романтичні споруди, таємниці скульптур, чудовий ландшафт, тихий шелест листя, гарні краєвиди, прогулянки на кареті у двох, фото сесії, незабутні хвилини разом на острові посеред озера при свічках, що ще потрібно для романтики?!.

Читайте також: Романтична пропозиція для закоханих
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Куди в Закарпатті: кінний клуб Воєводино

Опубликовано: 28.04.2015 7:53:32
Закарпатская обл.Перечинский районТурьи Реметы

Кінний клуб Воєводино запрошує здобути навички з верхової їзди з персональним інструктором або відправитися у кінний похід горами Закарпаття.

Весняні канікули: батьки та діти разом

Опубликовано: 16.03.2015 17:32:59
Закарпатская обл.Перечинский районТурьи Реметы

Подаруйте дітям справжні емоції, адже весняні канікули в Закарпатті для школярів завжди такі довгоочікувані.

Відпочинок в Карпатах для романтиків - парк Шенборна

Опубликовано: 09.12.2014 21:51:24
Закарпатская обл.Перечинский районТурьи Реметы

Кажуть, що романтичні пари сприймають навколишній світ по іншому, адже подорожуючи, вони прагнуть знайти усамітнення та бути лише разом, багато хто для цього обирає відпочинок в Карпатах.

Участок с озером (Закарпатье)

Опубликовано: 23.09.2011 10:59:05
Закарпатская обл.Перечинский районТурьи Реметы

Продається ділянка 0,50га в рекреаційній зоні придатна для бізнесу, пов'язаного із туризмом. Біля асфальтної дороги (по дорозі на Лумшори), на березі річки, біля лісу, асфальтна дорога, електрика.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи