Автор: Vika Palchey, 08.07.2013 19:01:51

МОТУЗКОВИЙ ПАРК ВІДКРИЛИ В ЯЛТІ

Rest4U Новости Украина АР Крым Ялта Ялта МОТУЗКОВИЙ ПАРК ВІДКРИЛИ В ЯЛТІ
МОТУЗКОВИЙ ПАРК ВІДКРИЛИ В ЯЛТІ

 У курортній Ялті почав працювати новий мотузковий парк, який розташований на території Приморського парку і складається з трьох трас, що знаходяться на різній висоті та призначені як для дітей, так і для дорослих.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства курортів і туризму АРК, передає кореспондент Укрінформу.

"Усі траси обладнані безперервною лінією страховки і відрізняються грамотним розташуванням елементів. Досвідчені інструктори проводять обов'язковий інструктаж для всіх відвідувачів", - цитує прес-служба організатора парку Юлію Ковалевську.

У Міністерстві курортів Криму зазначають, що активні види відпочинку стають дедалі запитаними серед туристів, які відвідують Крим. Тому сьогодні більшої популярності набуває мотузковий парк як оригінальний відпочинок для різного віку, що поєднує веселощі та фізичні вправи.

Мотузковий парк – це група перешкод на різній висоті над землею, об'єднаних в різні за складністю маршрути. Завдання учасника – пройти від початкової до кінцевої станції по смузі перешкод з мотузок і дерев'яних дощок.

svit.ukrinform.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


ЯЛТА ЗАПУСТИЛА НОВУ ІНФОРМАЦІЙНУ СЛУЖБУ "МІСТО Я"

Опубликовано: 08.07.2013 18:42:15
АР КрымЯлта Ялта

 Ялтинська влада ввела в експлуатацію нову інформаційну службу "Місто Я", яка допоможе не тільки туристам, а й будь-якому жителю України отримати найсвіжішу і достовірну інфор

В Крыму построят парк Disneyland Crimea

Опубликовано: 17.06.2013 22:03:26
АР КрымЯлта Ялта

 Компания Walt Disney Parks and Resorts, подразделения компании «Уолт Дисней», объявило о начале строительства уникального парка аттракционов Disneyland Crimea.

В ЄВПАТОРІЇ ВІДКРИВСЯ ПАРК "КРИМ У МІНІАТЮРІ"

Опубликовано: 11.06.2013 11:47:59
АР КрымЯлта Ялта

 В Євпаторії почав роботу новий туристичний об'єкт - парк "Крим у мініатюрі". Нову пам'ятку створили власники аналогічного парку мініатюр в Алушті.

В ЯЛТІ ВІДКРИЄТЬСЯ ЗОЛОТА СКАРБНИЦЯ

Опубликовано: 30.05.2013 22:02:47
АР КрымЯлта Ялта

 Скарби еллінів, римлян, готів з археологічних пам'ятників Великої Ялти представлені в експозиції "золотої скарбниці" Ялтинського історико-літературного музею, що відкриється у перший день літДобавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи