Автор: Півкач Ольга, 31.03.2012 2:22:45

Місячник „Спорт для всіх” – спільна турбота”

Rest4U Новости Украина Тернопольская обл. Тернопольский район ТЕРНОПОЛЬ Місячник „Спорт для всіх” – спільна турбота”
Місячник „Спорт для всіх” – спільна турбота”

Державна служба молоді та спорту України та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” з 1 по 30 квітня 2012 року в усіх населених пунктах на території України проводить Всеукраїнський місячник „Спорт для всіх” – спільна турбота” .

Участь безкоштовна.

Основні завдання місячника – це упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону, стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних та групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для масовою фізичною культурою.

Програмою підготовки та проведення місячника у своєму регіоні передбачено проведення організаційно – просвітницької роботи щодо ремонту та облаштування спортивних майданчиків в період проведення місячника у своєму регіоні, формування груп волонтерів з числа учнівсько-студентської молоді для проведення необхідних робіт безпосередньо на кожному визначеному спортивному майданчику.

Фізична активність – це запорука нашого відмінного самопочуття та здоров’я наших діточок. Місце для занять фізичними вправами ми можемо облаштувати самі, там де живемо, працюємо, та відпочиваємо!
Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” запрошує взяти активну участь у благоустрої спортивних майданчиків у вашому дворі!

Зроби сам свій спортмайданчик!

Отримай радість від руху!

Всеукраїнський центр „Спорт для всіх” визначить трьох переможців серед регіонів, яких буде нагороджено кубком, дипломом та спортивним інвентарем, а переможець акції отримає майданчик з вуличними тренажерами для занять на відкритому повітрі від ТОВ Центр дитячого та спортивного обладнання, підрозділу групи компаній„Інтератлетика”.

27 переможців серед населених пунктів, по одному у кожному регіоні нагороджуються дипломом та кубком. 50 найактивніших волонтерів у кожному регіоні нагороджуються пам’ятною медаллю центру.

А Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” визначить переможця – це населений пункт та призерів Всеукраїнського місячника „Спорт для всіх – спільна турбота” на Тернопільщині.
Контакти:

Тернопольский областной центр «СПОРТ ДЛЯ ВСЕХ»: Тел: 0352-52-03-53, 097-556-88-68

Всеукраїнська мережа "Спорт для всіх": тел. 8(044) 289-41-42, 289-70-83, 287-31-33, 289-98-98, 289-70-83

mozhlyvosti.in.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Туристи на Тернопільщині зможуть побачити життя лісового табору УПА

Опубликовано: 12.10.2017 11:03:19
Тернопольская обл.Тернопольский районТЕРНОПОЛЬ

Масштабний фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю» – два дні з життя табору військової округи УПА «Волинь-Південь», відбудеться найближчих вихідних на Терноп

У ТЕРНОПОЛІ СТУДЕНТИ ВСТАНОВИЛИ РЕКОРД ІЗ НАЙБІЛЬШОЇ КІЛЬКОСТІ ПАСАЖИРІВ У ТРОЛЕЙБУСІ

Опубликовано: 30.05.2013 21:48:19
Тернопольская обл.Тернопольский районТЕРНОПОЛЬ

 Тернопільські студенти встановили рекорд із найбільшої кількості пасажирів у тролейбусі.

Пам'ятник людині-невидимці у м. Тернопіль

Опубликовано: 12.05.2013 11:34:33
Тернопольская обл.Тернопольский районТЕРНОПОЛЬ

 На честь святкування 19-ї річниці Незалежності України в Тернополі відкрили пам'ятник людині-невидимці.   Пам'ятник виготовлений з бронзи, відливали його у Львові.

Виставка Олега Пінчука

Опубликовано: 08.04.2012 14:03:54
Тернопольская обл.Тернопольский районТЕРНОПОЛЬ

У Тернополі вперше відкрилась мистецька виставка найбільш затребуваного скульптора України Олега Пінчука.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи