Автор: Олександр, 27.07.2020 12:34:26

Золота Підкова (1 день) 400грн./ос.

Rest4U Экскурсии Украина Львовская обл. Золочевский район Золочев Золота Підкова (1 день) 400грн./ос.

 Львів – Олесько – Золочів – Підгірці – Львів

Виїзд із Львова (о 9:00) Ви маєте можливість відправитися в захоплюючу мандрівку до найвідоміших замків Львівської області в Олеську, Золочеві та Підгірцях. Ми побачимо замок в якому народився польський король Ян ІІІ Собеський та шедевр придворного художника Мартіно Альтамонте “Битва під Віднем”. Ви довідаєтесь цікаві подробиці з переписки Яна Собеського і його дружини Марії Казимири і побачите загадкові камені ордену тамплієрів в Золочеві. Ми прогуляємось по парку 17 століття і дізнаємося хто з власників Підгорецького замку прийняв іслам. Довідаєтесь для чого в Золочеві будували Китайський палац і завдяки якій зброї крилаті гусари вважалися найкращою кавалерією Центрально – Східної Європи. Повернення до Львова орієнтовно (о 18:00)
__________________________________________________________________________________


Виїзд: Щодня крім понеділка.

Посилання на екскурсію: Золота Підкова

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом туристичного класу, проживання, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування.

Вартість вхідних квитків:
– Олеський замок: загальний – 60 грн., студенти – 30 грн., учні – 15 грн.
– територія Підгорецького замку: загальний – 50 грн., студенти – 30 грн., учні – 15 грн.;
– Золочівський замок: загальний – 90 грн., студенти – 60 грн., учні – 15

Экскурсию проводит: Жупанин Олександр Іванович


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Мандрівка стареньким Львовом

Опубликовано: 29.06.2015 23:56:15
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

   Середньовічний Львів формувався у XIV-XVIII ст. німецькими та італійськими зодчими, славу йому принесли вірменські купці і українське «Ставропігійське братство». У 1998р.

Підземелля Львова 75грн.

Опубликовано: 27.07.2020 15:53:36
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Екскурсія підземеллями Львова Екскурсійна програма розпочнеться з відвідування таємничого підземелля костелу єзуїтів, де послухаємо історії та легенди про могутній чернечий о

7 – чудес Львова 100грн./ос.

Опубликовано: 27.07.2020 14:12:43
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Італійський дворик, Бернардинський монастир, каплицю Боїмів, палац Потоцьких, Галицький Сейм, Шляхетське казино та Оперний театр.

Автобусна екскурсія по Львову 150грн./ос.

Опубликовано: 27.07.2020 16:49:58
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Собор св. Юра – Личаківське кладовище – Високий замок Запрошуємо на Автобусно-пішохідна екскурсію головними визначними місцями Львова: собор св.

Пішохідна екскурсія «Храми середньовічного Львова»

Опубликовано: 30.06.2015 0:09:04
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

   Середньовічний Львів формувався у XIV-XVIII ст. німецькими та італійськими майстрами, славу йому принесли вірменські купці і українське «Ставропігійське братство».Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи