Автор: Денис, 09.02.2012 22:27:08

Дегустація домашніх вин та паленок

Rest4U Экскурсии Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево Дегустація домашніх вин та паленок

Старовинний підвал довжиною в 45 м. розташований у підніжжі г. Ловачка, що височіє над м. Мукачево, на території агросадиби "Кельтський двір під Ловачкою" . На схилах цієї гори виноград вирощували з 14 ст.. Тут досі збереглися старі кам'яні тераси. Неподалік садиби знаходилося давнє кельтське поселення - опідум. Гора цікава ще й тим, що в середині 50-их років тут були закладені плантації лимонів, апельсинів, мандаринів та ін. субтропічних культур, як експеремент, який проводив академік Чхеїдзе. Акліматизувався тільки чай, плантація якого знаходиться на Червоніій горі, однак понад десяток різних видів субтропічних культур  таки вподобали собі місце на території агросадиби.

Власне дегустаційний підвал пропонує гостям скуштувати унікальні види фруктових паленок та настоянок, а також кількох видів вермуту приготовленого на 3 десятках трав. Зокрема, неповторним смаком та ароматом порадують відвідувачів: черешнівка, дичківка, хурмівка, скорошівка, персикова ну і звісно закарпатська сливовиця. До цих напоїв подають квашені огірки та помідори, бутерброди з солониною і смальцем домашнього приготування. Відвідувачі можуть скуштувати неповторної джерельної води з криниці, яка знаходиться у кінці підвалу. І все це відбувається у затишній атмосфері автентичного винного підвальчика.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел. 0507797752 Галина Миколаївна.

Экскурсию проводит:


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Виставка церковної дерев'яної архітектури Закарпаття

Опубликовано: 23.11.2015 20:09:29
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Цей проект є центром популяризації та дослідження безцінної регіональної культурної спадщини — дерев'яних церков і дзвіниць.

Палац князів Ракоці (Білий дім)

Опубликовано: 23.11.2015 20:33:48
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Палац князів Ракоці, або як його ще називають Білий дім, одна з головних визначних пам'яток міста Мукачево.

Доминия австрийской династии Шенборнов

Опубликовано: 02.11.2014 20:00:33
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Кто такие, откуда пришли в эти земли и какой след после себя оставили представители австрийского рода Шенборн? Об этом Вы узнаете во время этой экскурсии!  В программе:Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи